Обрасци и документи општине Жабари

Opština Žabari

  • Насловна
  • Јавне набавке
  • Јавни позиви
  • ЛПА
  • Koнкурси
  • Службени гласник 2026
  • Планска документа
  • Стратешки документи

JН 7/2018 Одлука о измени уговора

Ажурирано 28. септембар 2018.28. септембар 2018.     by admin    

28-8-2018. ODLUKA O IZMENI UGOVORA O JN OS KOCETIN SKENIRANO

10.8.2018. ODLUKA O IZMENI UGOVORA OS KOCETIN

04.5.2018.  Oбавештење о закљученом уговору

17.4.2018.   Oдлука о додели уговора за јавну набавку бр 7/2018

ODLUKA O IZMENI UGOVORA OS KOCETIN SKENIRANO ODLUKA O IZMENI UGOVORA OS KOCETIN SKENIRANO
Obavestenje o zakljucenom ugovoru OS KOCETIN Obavestenje o zakljucenom ugovoru OS KOCETIN
ODLUKA O DODELI UGOVORA JN 7 2018 OS KOCETIN ODLUKA O DODELI UGOVORA JN 7 2018 OS KOCETIN

 

ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ РАДОВА: ГРАЂЕВИНСКИ РАДОВИ НА АДАПТАЦИЈИ И САНАЦИЈИ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ „ДУДЕ ЈОВИЋ“ ЖАБАРИ, ИСТУРЕНО ОДЕЉЕЊЕ У КОЧЕТИНУ

Ознака из Општег речника набавке: 45261000, 45262700, 45420000, 45454000, 45350000, 45310000

ОТВОРЕНИ ПОСТУПАК

  • 05.03.2018.      JN 7 2018 KONKURSNA DOKUMENTACIJA OS KOCETIN
  • 05.03.2018.     JN 7 2018 POZIV ZA PODNOSENJE PONUDA OS KOCETIN
  • 22.03.2018.     JN 7 2018 POJASNJENJE KONKURSNE DOKUMENTACIJE OS KOCETIN
Објављено Јавне набавке   

Кретање чланка

← Упутство за плаћање такси – Обједињена процедура
ЈН 25/2018 →

Пронађи

Категорије

  • Jaвне набавке – планови
  • Mагистрални гасовод
  • Бесплатна правна помоћ
  • Буџет и финансије
  • Вандредне ситуације
  • Грађански водич
  • Грађевинска инспекција
  • Екстерни извештаји
  • Енергетска ефикасност
  • Извештаји са јавних расправа
  • Инспекција за друмски саобраћај
  • Инспекција за заштиту животне средине
  • Интерни конкурс
  • Информације од јавног значаја
  • Јавна расправа о буџету
  • Јавне набавке
  • Јавне расправе
  • Јавни позиви
  • Комунална инспекција
  • Конкурси
  • ЛПА
  • Обједињена процедура
  • Озакоњење
  • Општинска управа
  • Општинска управа
  • План развоја општине
  • Планска документа
  • Пољопривреда
  • Правилници
  • Председник општине
  • Процена утицаја на животну средину
  • Скупштина општине
  • Службени гласници
  • Стратешки документи
  • Управљање отпадом
  • Услуге грађанима
Pravilnik uzbunjivanje

Последње објаве

  • 5. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 31. август 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи поводом предлога одлуке о држању домаћих животиња и кућних љубимаца 26. август 2026.
  • Службени гласник 2026 26. август 2026.
  • УПУТСТВО ЗА ПРИПРЕМУ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЗА 2027. (2028,2029) 30. јул 2026.
  • 4. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 21. јул 2026.
  • Позив за јавну презентацију 9. јул 2026.
  • Домаћинства која испуњавају услове за доделу бесповратних средстава – енергетске санације породичних кућа 17. јун 2026.
  • Oдлука о завршном рачуну општине Жабари за 2025. годину 15. јун 2026.
  • OДЛУКА О ДРУГОЈ ИЗМЕНИ И ДОПУНИ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЖАБАРИ ЗА 2026. ГОДИНУ 11. јун 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи 2. ребаланс буџета 1. јун 2026.
BANERI STRANA2
Fb
Copyright © 2025 Obrasci i dokumenti opštine Žabari
top