Обрасци и документи општине Жабари

Opština Žabari

  • Насловна
  • Јавне набавке
  • Јавни позиви
  • ЛПА
  • Koнкурси
  • Службени гласник 2026
  • Планска документа
  • Стратешки документи

Појачано одржавање и доградња спортског терена у Влашком Долу ЈНМВ број 15/2017

Ажурирано 20. март 2018.     by admin    
KONKURSNA DOKUMENTACIJA SPORTSKI TEREN VLASKI DO jn15 KONKURSNA DOKUMENTACIJA SPORTSKI TEREN VLASKI DO jn15
OBAVESTENJE O ZAKLJUCENOM UGOVORU JNMV 15 2017-1 OBAVESTENJE O ZAKLJUCENOM UGOVORU JNMV 15 2017-1
ODLUKA O DODELI UGOVORA JNMV 15 2017 SPROTSKI TEREN VLASKI DO ODLUKA O DODELI UGOVORA JNMV 15 2017 SPROTSKI TEREN VLASKI DO
ODLUKA O IZMENI UGOVORA SPORTSKI TEREN VLASKI DO ODLUKA O IZMENI UGOVORA SPORTSKI TEREN VLASKI DO
Poziv za podnosenje ponuda SPORTSKI TEREN VLASKI DO jn15 Poziv za podnosenje ponuda SPORTSKI TEREN VLASKI DO jn15
Објављено Јавне набавке   

Кретање чланка

← Уређење некатегорисаних путева и отресишта у Витежеву ЈНМВ број 14/2017
ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ПО ПАРТИЈАМА ЈНМВ број 16/2017 →

Пронађи

Категорије

  • Jaвне набавке – планови
  • Mагистрални гасовод
  • Бесплатна правна помоћ
  • Буџет и финансије
  • Вандредне ситуације
  • Грађански водич
  • Грађевинска инспекција
  • Екстерни извештаји
  • Енергетска ефикасност
  • Извештаји са јавних расправа
  • Инспекција за друмски саобраћај
  • Инспекција за заштиту животне средине
  • Интерни конкурс
  • Информације од јавног значаја
  • Јавна расправа о буџету
  • Јавне набавке
  • Јавне расправе
  • Јавни позиви
  • Комунална инспекција
  • Конкурси
  • ЛПА
  • Обједињена процедура
  • Озакоњење
  • Општинска управа
  • Општинска управа
  • План развоја општине
  • Планска документа
  • Пољопривреда
  • Правилници
  • Председник општине
  • Процена утицаја на животну средину
  • Скупштина општине
  • Службени гласници
  • Стратешки документи
  • Управљање отпадом
  • Услуге грађанима
Pravilnik uzbunjivanje

Последње објаве

  • 5. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 31. август 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи поводом предлога одлуке о држању домаћих животиња и кућних љубимаца 26. август 2026.
  • Службени гласник 2026 26. август 2026.
  • УПУТСТВО ЗА ПРИПРЕМУ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЗА 2027. (2028,2029) 30. јул 2026.
  • 4. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 21. јул 2026.
  • Позив за јавну презентацију 9. јул 2026.
  • Домаћинства која испуњавају услове за доделу бесповратних средстава – енергетске санације породичних кућа 17. јун 2026.
  • Oдлука о завршном рачуну општине Жабари за 2025. годину 15. јун 2026.
  • OДЛУКА О ДРУГОЈ ИЗМЕНИ И ДОПУНИ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЖАБАРИ ЗА 2026. ГОДИНУ 11. јун 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи 2. ребаланс буџета 1. јун 2026.
BANERI STRANA2
Fb
Copyright © 2025 Obrasci i dokumenti opštine Žabari
top