Обрасци и документи општине Жабари

Opština Žabari

  • Насловна
  • Јавне набавке
  • Јавни позиви
  • ЛПА
  • Koнкурси
  • Службени гласник 2026
  • Планска документа
  • Стратешки документи

ЈНМВ број 20/2017

Ажурирано 20. март 2018.     by admin    

Набавка водоводног, канализационог и електро материјала-мали грант ЈНМВ број 20/2017

 

IZMENA I DOPUNA konkursne dokumentacije IZMENA I DOPUNA konkursne dokumentacije
KONKURSNA DOKUMENTACIJA JNMV 20 2017 MALI GRANT VIK KONKURSNA DOKUMENTACIJA JNMV 20 2017 MALI GRANT VIK
KONKURSNA DOKUMENTACIJA JNMV 20 2017 MALI GRANT-pon-postupak14-09-2017 KONKURSNA DOKUMENTACIJA JNMV 20 2017 MALI GRANT-pon-postupak14-09-2017
OBAVESTENJE O PRODUZENJU ROKA PONUDE jn20 OBAVESTENJE O PRODUZENJU ROKA PONUDE jn20
ObavestenjeOObustaviPostupkaJNMV 20 2017 MALI GRANT13-09-17 ObavestenjeOObustaviPostupkaJNMV 20 2017 MALI GRANT13-09-17
ObavestenjeOZakljucenomUgovoru JNMV 20 2017-pon-post ObavestenjeOZakljucenomUgovoru JNMV 20 2017-pon-post
ODLUKA O DODELI UGOVORA JNMV 20 2017 MALI GRANT PONOVLJENI POSTUPAK ODLUKA O DODELI UGOVORA JNMV 20 2017 MALI GRANT PONOVLJENI POSTUPAK
ODLUKA O OBUSTAVI POSTUPKA JNMV 20 2017 MALI GRANT ODLUKA O OBUSTAVI POSTUPKA JNMV 20 2017 MALI GRANT
Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT VIK Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT VIK
Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT-14-09-pon-postupak (1) Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT-14-09-pon-postupak (1)
Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT-14-09-pon-postupak Poziv za podnosenje ponuda JNMV 20 2017 MALI GRANT-14-09-pon-postupak
Објављено Јавне набавке   

Кретање чланка

← ЈНМВ број 19/2017
ЈНМВ 21/2017 →

Пронађи

Категорије

  • Jaвне набавке – планови
  • Mагистрални гасовод
  • Бесплатна правна помоћ
  • Буџет и финансије
  • Вандредне ситуације
  • Грађански водич
  • Грађевинска инспекција
  • Екстерни извештаји
  • Енергетска ефикасност
  • Извештаји са јавних расправа
  • Инспекција за друмски саобраћај
  • Инспекција за заштиту животне средине
  • Интерни конкурс
  • Информације од јавног значаја
  • Јавна расправа о буџету
  • Јавне набавке
  • Јавне расправе
  • Јавни позиви
  • Комунална инспекција
  • Конкурси
  • ЛПА
  • Обједињена процедура
  • Озакоњење
  • Општинска управа
  • Општинска управа
  • План развоја општине
  • Планска документа
  • Пољопривреда
  • Правилници
  • Председник општине
  • Процена утицаја на животну средину
  • Скупштина општине
  • Службени гласници
  • Стратешки документи
  • Управљање отпадом
  • Услуге грађанима
Pravilnik uzbunjivanje

Последње објаве

  • 5. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 31. август 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи поводом предлога одлуке о држању домаћих животиња и кућних љубимаца 26. август 2026.
  • Службени гласник 2026 26. август 2026.
  • УПУТСТВО ЗА ПРИПРЕМУ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЗА 2027. (2028,2029) 30. јул 2026.
  • 4. ИЗМЕНА ПЛАНА ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ 21. јул 2026.
  • Позив за јавну презентацију 9. јул 2026.
  • Домаћинства која испуњавају услове за доделу бесповратних средстава – енергетске санације породичних кућа 17. јун 2026.
  • Oдлука о завршном рачуну општине Жабари за 2025. годину 15. јун 2026.
  • OДЛУКА О ДРУГОЈ ИЗМЕНИ И ДОПУНИ ОДЛУКЕ О БУЏЕТУ ОПШТИНЕ ЖАБАРИ ЗА 2026. ГОДИНУ 11. јун 2026.
  • Извештај о спроведеној јавној расправи 2. ребаланс буџета 1. јун 2026.
BANERI STRANA2
Fb
Copyright © 2025 Obrasci i dokumenti opštine Žabari
top